Absorbing Man hlási návrat!

Carl Creel, trestanec a bývali profesionálny boxer, tiež známy ako Absorbing Man. Jeho schopnosť je, ako už názov napovedá, absorbovať fyzikálne vlastnosti čohokoľvek, s čím dôjde do kontaktu. V komiksovej predlohe ide zväčša o druhoradého záporáka, avšak vo svete MCU dal pár ľudom riadne zabrať.

Vrámci MCU sa Absorbing Man objavil v seriály Agents of S.H.I.E.L.D. a to konkrétne v prvých dvoch epizódach druhej série. Bol porazený agentom Coulsonom a odovzdaný generálovi Talbotovi. Odvtedy sme ho už nevideli. Čo sa týka seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., ten ma po odvysielaní prvej polovice tretej série, zimnú pauzu. Nedávno sme ale dostali trailer na pokračovanie a pozornému oku diváka neušiel záber na Absorbing Mana!

Pre mňa osobne ide o ďalší dôvod, prečo po zimnej prestávke pokračovať v sledovaní seriálu. Absorbing Man je naozaj frajer a bolo mi ľúto, že sa ho „zbavili“ v priebehu dvoch epizód. Aktuálne avizujeme, že druhá časť tretej série sa bude niesť v sľubovanej bojovej atmosfére nadľudí. Na akej strane bude stáť Absorbing Man je však neznáme.

Seriál Agents of S.H.I.E.L.D. sa k nám vráti už 9.3.2016!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
27 + 2 =