Agent Coulson by sa rád stretol s Avengermi

Hviezda seriálu Agents of SHIELD, herec Clark Gregg, ktorý sa prvý krát pripojil do MCU vo filme Iron Man prezradil, že by sa ešte raz rád stretol na plátne s tímom Avengers.

Pre Digital Spy povedal: „Či už to bude v kine, alebo v televízii pevne dúfam, že v určitom momente dostane Phil Coulson ,možnosť vysvetliť  čo celý čas robil.

Zároveň chápe fakt, že zachovať separáciu filmovej a seriálovej dejovej línie je veľmi dôležité. Na začiatku práve separácia pomohla seriálu, vybudovať si vlastnú identitu. Vyzdvihol však momenty, kedy sa tieto dve dejové línie prelínajú. Spomenul napríklad účasť asgardanky lady Sif. Nakoniec prezradil, že väčšina Avengers po opýtaní, prejavili záujem sa v seriáli objaviť.

Je však zrejme, že veľké zvieratá v Marveli s týmto nápadom nesúhlasia. Stačí, keď sa spätne pozrieme na vyjadrenia Jossa Whedona. Ten už pri začiatku seriálu povedal, že pre filmové univerzum je agent Coulson mŕtvy. Jeho smrť bola pre prvý film Avengers veľmi dôležitá, preto si nevie predstaviť, že by sa po pár filmoch vrátil so slovami „Ahojte, ako sa máte? Ozaj, už nie som mŕtvy“.

Podľa toho akým smerom sa filmová a seriálová dejová línia uberá, to zatiaľ na konfrontáciu o jeho smrti nevyzerá. Čo nato povedať? Len toľko, že nádej umiera posledná a snívať nikomu nezakážete.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: comicbook.com/digitalspy.com/e4)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
12 × 12 =