AHS: dve časové línie a Slender Man!

Len nedávno skončila piata séria seriálu American Horror Story, v ktorom prvý krát debutovala Lady Gaga. Nech bola piata séria akákoľvek, je už za nami a už teraz je jasne, že sa dočkáme série šiestej!

John Landgraf, generálny riaditeľ televíznej spoločnosti FX prezradil, že šiesta séria seriálu sa bude odohrávať v dvoch časových líniách. Doplnil však, že tá hlavná bude samozrejme prítomnosť, ale ozveny minulosti budú výrazne zasahovať do deja.

Internetom sa šírili správy, že v šiestej sérii American Horror Story sa dočkáme legendárneho Slander Mana! Vysoký muž bez tváre v čiernom obleku s kravatou, ktorý má dlhé končatiny. Je známy po celom svete, na fotografiách sa objavuje vždy v pozadí a jeho podoby sú rôznorodé. Slender Man je veľmi kontroverzná postava.

Nanešťastie pre fanúšikov, bola táto správa veľmi rýchlo vyvrátená a konečné stanovisko znie, žiadny Slender Man v šiestej sérii. Mňa osobne to trošku mrzí, pretože ak je niečo naozaj strašidelné, tak je to práve Slender Man!

Toľko k aktuálnym novinkám k seriálu American Horror Story. Bližšie informácie o šiestej sérii, ktorá bude debutovať najbližšiu jeseň sa dozvieme už v marci.

(zdroj: comicbook.com/eonline.com/tvline.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
21 × 8 =