Aká bude postava mladej Jean?

Pre-obsadenie X-menov z pôvodnej trilógie niekomu sadlo a niekomu naopak nie. Avšak, obsadenie herečky Sophie Turner, známej zo seriálu Game of Thrones, mi od začiatku prišlo veľmi sympatické. Sophie Turner stvárni v snímke X-men: Apocalypse mladú verziu Jean Grey. Preberie tak štafetu po herečke Famke Janssen.

Všetkých fanúšikov prirodzene zaujíma, ako sa mladí herci popasujú s úlohami X-menov. Veľa z nás sa pýta, aké budú rozdieli medzi mladými a starými X-menmi. Na odpoveď si síce budeme musieť ešte počkať, avšak herečka Sophie Turner pre portál Entertainment Weekly, čo to prezradila o rozdieloch mladej a starej Jean Grey.

Súčasná Jean je ozaj mladá, neistá a izolovaná – aj od mutantov – práve kvôli moci akou oplýva. Je neskutočne zraniteľná a práve to vplýva na jej zblíženie sa so Scottom (Tye Sheridan).  Nakoniec dodala, že ide o veľkú úlohu a je neskutočne rada, že môže túto postavu stvárniť. Rozdiel teda bude značný, kedže Jean z pôvodnej trilógie už bola ďaleko vyzretejšia a vyrovnanejšia osoba.

Nám ostáva veriť, že postava Jean bude v novej snímke naozaj kvalitne spracovaná. Ako herecky, tak aj scenáristicky. Úprimne, herečka Famke Janssen síce starú Jean stvárnila dobre, akurát scenáristi to moc nezvládli. Uvidíme a tešíme sa! Trailer k pripravovanej snímke X-Men: Apocalypse nájdete TU a rozbor k nemu zas TU.

Film X-Men: Apocalypse ma stanovenú premiéru na 19. 05. 2016

(zdroj: ew.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
23 + 30 =