Akty X: Oficiálne plagáty

Štúdio FOX začína pomaly, ale isto spúšťať mediálnu kampaň na svoje prichádzajúce seriály. Už spomínaný Lucifer je toho dôkazom. Ďalším z nich je Akty X. Seriál, ktorý pozná snáď každý!

Pilotná epizóda mala v USA premiéru 10. septembra 1993 a posledná epizóda mala premiéru 19. mája 2002. V čase, keď sa vysielala posledná séria, išlo o najdlhšie bežiaci seriál v histórií amerických televízií. Seriál bol ovešaný oceneniami ako Peabody Award či Emmy Award.

Teraz sa seriál Akty X vracia na obrazovky v šesťdielnej sérii a posnaží sa v nás vyvolať pocity nostalgie. Dátum premiéry je 24. január 2016 a to po majstrovstvách NFC (National Football Conference). Či bude mať seriál po tak dlhej dobe opäť úspech, je otázne. Neostáva nám nateraz nič iné, ako si naň počkať.

Prejdime teda už k spomínaným plagátom, ktoré FOX zverejnil. Na väčšine môžeme vidieť agentov FBI, Foxa Muldera (David Duchovny) a Danu Scullyovú (Gillian Anderson). Na jednom však zbadáte aj zástupcu riaditeľa Waltera Skinnera (Mitch Pileggi) a William B. Davisa, známeho ako Muž s cigaretou.

 

(zdroj: fox.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
28 ⁄ 2 =