Anna a Elza sa v novom traileri Frozen 2 vydávajú do neznáma

Prvý teaser trailer na už teraz kultovú disneyovku Frozen 2 nás zobral na magické miesta, o ktorých nič viac neprezradil. Elza je opäť konfrontovaná so svojimi čarovnými schopnosťami a s tým, ako ich zvládnuť. Zdá sa však, že tentoraz nepôjde len o osud jedného kráľovstva, ale rovno celej krajiny či Zeme! V novom trailery si môžeme vypočuť aj pieseň zloženú pre pokračovanie tohto animáku a posúďte sami, či bude schopná konkurovať „Let it go“, ktorú si deti aj dospelí po celom svete pospevujú doteraz.

Čoho sa však začínam obávať, je repetitívnosť. Z traileru na mňa kričí, že to bude jednotka, len v ružovom. Nič to však nemení na tom, že sa teším na postavy, ktoré sme si všetci zamilovali. Áno, mám na mysli najmä Olafa, ktorý v traileri dostal trestuhodne málo priestoru. No aj preto si myslím, že trailer nie je len zostrih tých najzaujímavejších pasáží, ale naozaj navnaďuje na oveľa komplexnejší príbeh. Nechajme sa prekvapiť.

Film Frozen 2 má premiéru 22. 11. 2019!

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
38 ⁄ 19 =