Ant-Man v tieni nebezpečnej Wasp!

Prvý Ant-Man bol v príprave niekoľko rokov, pričom pôvodne malo ísť o jednu z prvých snímok MCU (Marvel Cinematic Universe), ale nakoniec nám film uzatváral druhú fázu (Phase 2). Lenže to nebola jediná zmena. Po ôsmich rokoch práce od projektu odstúpil Edgar Wright a nahradil ho Peyton Reed. To malo za následok, že sme vo filme cítili vplyv oboch režisérov, ale napriek tomu to dopadlo lepšie ako Justice League (2017).

Keďže sa film nakoniec podaril, nebolo žiadnym prekvapením, že sme sa ešte v ten istý rok dočkali ohlásenia jeho pokračovania. Film ponesie názov Ant-Man and the Wasp a na režisérsku stoličku opäť zasadne Peyton Reed, režisér prvého dielu. Nechtiac sa stalo, že na pokračovanie sa zo strany fanúšikov mierne zabudlo, keď tu zrazu, z ničoho nič, Marvel túto mienku napravil. Priniesol nám prvý trailer, ktorý hlása návrat Paula Rudda, Evangeline Lilly, Michaela Douglasa a Michaela Peñu.

Film vstupuje do kín už 6. júla 2018.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
5 × 1 =