Avatar 2 nestíha premiéru na Vianoce 2017!

Len nedávno kolovali internetom zvesti, že pokračovania Cameronovho veľdiela sa dočkáme na Vianoce 2017. Po zmenách dátumov viacerých premiér, sme sa všetci tešili na súboj titánov v zostave Star Wars VIII vs. Avatar 2! Teraz však internetový portál The Wrap prišiel so správou, že Avatar 2 vianočnú premiéru 2017 nestíha!

20th Century Fox túto správu odmietol komentovať, avšak „zainteresovaný jedinci“ správu od The Wrap potvrdili. Majster svojho remesla, sám James Cameron, sa určite rozhodol nepriniesť nám priemernú snímku. To je samozrejme dôvod, prečo si dáva na čas a prečo snímka nestíha vianočnú premiéru v roku 2017. Ak si niekto z vás myslí, že Cameron sa zľakol stretu so Star Wars, tak sa samozrejme úplne mýli. Kto by sa už len zľakol nejakých „lacných hviezdnych vojen“?!

Teraz vážne! V skutočnosti to celé to zaváňa tým, že Cameron sa naozaj zľakol. Netreba však robiť predčasné závery. Vianoce 2017 sú pomerne vzdialená budúcnosť a kým sa nevyjadrí samotné štúdio, nič nie je stopercentné. My budeme situáciu sledovať a informovať vás o tom, či súboj titanov prebehne, alebo niekto zo zainteresovaných naozaj uskočí.

zdroj: comicbook.com/thewrap.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
16 × 24 =