Avengers budú Mecha!

Na Marvel univerzum udrel nový nepriateľ a Avengers proti nemu nemajú šancu. Neboli by to však Avengers, ak by sa nepokúsili nájsť spôsob, ako tejto novej hrozbe čeliť. Bude ale nutné využiť niečo, čo sme tu ešte nemali. Každý hrdina si oblečie individuálne postavený mechanický oblek a jedna z najväčších bitiek, aké sme kedy videli, sa môže začať.

(zdroj: Marvel)

Marvel si na február 2021 pripravil novú minisériu Avengers Mech Strike, ktorá, ako som už v úvode naznačil, oblečie našich obľúbených hrdinov do mechanických oblekov. Vznikne tak niečo, čo vyzerá ako Transformers, alebo roboti z filmu Pacific Rim. Aký nepriateľ alebo hrozba si vyžiada takúto prípravu, je zatiaľ nejasné. Sériu napíše scenárista Jed MacKay, ktorý má na konte napríklad sériu Black Cat a nedávno odštartoval sériu Taskmaster. O kresbu sa postará Carlos Magno, ktorého prácu sme mohli vidieť napríklad pri sériách Invaders, Fantastic Four alebo Empyre: Avengers. Obálku nakreslil Kei Zama.

(zdroj: Marvel)

„Keď máte dočinenia s Avengers, všetko je veľké. Veľká akcia. Veľké riziko. A teraz, veľkí roboti!“ Vyjadril sa Jed MacKay a z jeho slov je cítiť nadšenie.

(zdroj: Marvel)

Celá séria by mala mať 5 zošitov, avšak v oficiálnom vyhlásení je zmienka o tom, že tu odštartuje niečo, čo bude mať dopad na celé univerzum v priebehu budúceho roka. Čaká nás veľký mecha event? Uvidíme v roku 2021.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
26 − 2 =