Conan mieri na Amazon

Nebolo to tak dávno, čo Amazon oznámil získanie práv na seriálové sfilmovanie Pána prsteňov. Amazon ale nelení ani teraz a oznámil ďalšiu veľkú rybu v rámci svojho fantasy rybníka. Seriálového spracovania sa dočká Barbar Conan.

 

 

Na tvorbu budú dozerať Ryan Condal (Colony), Miguel Sapochnik (Game of Thrones) a Warren Littlefield (Fargo, The Handmaid´s Tale). Viac detailov prezradených zatiaľ nebolo, keďže sa tento projekt nachádza na samom začiatku. Príbeh by mal byť inšpirovaný pôvodnými príbehmi Roberta E. Howarda.

 

 

Conan je všeobecne známy najmä vďaka filmom, kde barbara stvárnil Arnold Schwarzeneger. Netreba ale zabúdať ani na legendárne komiksové príbehy, ktoré odštartovali v 70. rokoch a pokračovali až do roku 1993, kedy práva na túto postavu prebralo Dark Horse. Ak ale pravidelne čítate Marvel News, určite vám neušlo, že od roku 2019 sa Conan vracia späť do Marvelu.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
18 − 18 =