Batman a Superman bok po boku!

Je mi jasné, že v dnešných dňoch sa skôr rieši to, kto komu nakope …, respektíve, kto z tejto dvojice v konštruktívnej debate prostredníctvom empatie a argumentov presvedčí druhú stranu, ale vo svete HeroClixu sa aktuálne rieši aj to, ako bude vyzerať spolupráca Batmana a SupermanaÚvod o tejto hre sme prednedávnom písali a čoskoro budeme pokračovať v seriáli o pravidlách, avšak nesmieme zabúdať ani na aktuálne dianie.

Najsledovanejšou novinou je vydanie novej DC série World’s Finest, ktorá je ohlásená na polovicu februára. Samozrejme, pre-release turnaje sa už pomaly rozbiehajú, ale v našich končinách to zatiaľ nie je aktuálne a preto je pre nás dôležitejší skôr dátum vydania. Ústednými postavami tejto série budú, ako som už uviedol v úvode, dve najikonickejšie postavy DC Univerza – Batman a Superman. Spolu s nimi nám táto séria prinesie množstvo spojencov, ale aj nepriateľov tohto super dua.

Najväčším ťahákom tejto série bude určite dvoj-figúrka nesúca meno World’s Finest (WF#060), ktorá bude z kategórie super-rare. Bude sa dať hrať na 75, 200 alebo 300 bodoch s 3,7 alebo 10 životmi. Priamo na základni vidíme Wing speed symbol, Duo attack symbol, Indomitable, dostrel 7 a Batman Ally a Superman Ally team abilities. Ako sú na tom schopnosti v jednotlivých bodových verziách, sa môžete pozrieť na obrázku dole. Určite zaujme damage 5, prípadne na 75 bodovej verzii damage 4 s využitím close combat expert. Dovolím si tvrdiť, že ide o na prvý pohľad podarenú figúrku, ktorú by mal každý rád vo svojom tíme.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
5 × 9 =