Batman: The Long Halloween, part 1

Warner Bros. nám v spolupráci s DC Comics opäť naservírovali trailer na nový animovaný film s Batmanom v hlavnej úlohe. Tentokrát pôjde o adaptáciu veľmi úspešného komiksu The Long Halloween, pod ktorým sú podpísaní Tim Sale a Jeph Loeb. Príbeh z prostredia Gothamu je známy svojou ponurou atmosférou, čo sľubuje aj trailer. Film nebude mať R-kový rating, ako to bolo napríklad pri adaptácii komiksu The Killing Joke, čo ale nemusí byť na škodu. Ako veľmi sa bude film odlišovať od predlohy, uvidíme až po premiére.

Najpodstatnejším nepriateľom tohto príbehu je Calendar Man, no v traileri sme mohli vidieť aj iných členov Batmanovej „rogues gallery“ ako napríklad Joker, Solomon Grundy alebo Catwoman. V tomto príbehu figuruje aj Harvey Dent, ktorý však ešte neprešiel transformáciu na notoricky známeho Two Facea. Okrem zlosynov sa v traileri nachádza aj Batmanov verný kamarát z policajného zboru Jim Gordon.

Som veľmi zvedavý, či pôjde o ďalší úspešný animovaný snímok, alebo dostaneme hybrid komiksovej predlohy a režisérovej vízie. Za veľké plus považujem hudbu a taktiež Batmanov hlas, ktorý mu požičal herec Jensen Ackles. Dátum vydania ešte nie je špecifikovaný, ale určite vieme, že sa môžeme tešiť aj na druhú časť, keďže úplný názov animáku je Batman: The Long Halloween, Part 1.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
52 ⁄ 26 =