Batman V Superman: Dawn of Justice – Rozbor traileru

Warner Bros. včera vypustil druhý oficiálny trailer k snímke Batman V Superman: Dawn of Justice.

Názor, ktorý napíšem, je čisto osobný. Trailer ako taký ma nijak moc nezaujal. Pri prvom som klasicky kričal, pišťal a odpadával. Nevravím, že tento druhý bol zlý, len jednoducho nebol tak epický ako ten prvý. Bez ohľadu na tieto názory sa však na snímku veľmi teším a pevne verím v úspech DC univerza.

Poďme sa teda pozrieť na 5 TOP momentov druhého traileru:

1. SOCHA SUPERMANA – Socha Supermana v meste Metropolis nie je síce žiadna novinka, ale za zamyslenie stojí póza, v ktorej sa nachádza. Podľa všetkého ide o pamätník pre obete, ktoré zahynuli pri súboji Supermana so Zodom, ktorý sme videli v snímke Man of Steel. Preto je póza sochy zarážajúca. Celé to pôsobí, akoby socha nemala byť vďakou ale skôr, akousi výčitkou.

batman_superman_trailer_01
(zdroj: trailer)

2. BRUCE WAYNE A JEHO ÚŠKRN – Myslím si, že k tomuto záberu nie je naozaj čo povedať. Bolo zaujímave sledovať interakciu medzi hlavnými protagonistami.

batman_superman_trailer_02
(zdroj: trailer)

3. LEX LUTHOR – V prvom traileri sme vôbec nevideli akým charakterom Lex Luthor bude. Všetky rozhovory s predstaviteľom boli zväčša zahrané do „outu“. Príchodom druhého traileru, sme však dostali jasnú predstavu toho, kým Lex Luthor bude. Vyzerá to tak, že bude riadny vtipkár. V celom trailery pôsobil ako naozaj vyšinutý blázon. Môžeme však predpokladať, že jeho charakter v rámci snímky ešte prejde nejakou premenou (minimálne príde o vlasy). Možno sa nám nakoniec z Lexa vykľuje naozaj podlý záporák.

batman_superman_trailer_03
(zdroj: trailer)

4. TROJICA BOK PO BOKU – Superman, Wonder Woman a Batman. To všetko na jednom obraze, v akcii, bok po boku a pripravení nakopať najbližšieho záporáka! Zo záberu to vyzerá tak, že práve Wonder Woman zachránila chlapcom krk a stavia sa do čela odporu. Ak ste v traileri hľadali nejaký „WOW“ moment, tak myslím, že to bol tento!

batman_superman_trailer_04
(zdroj: trailer)

5. DOOMSDAY! – Každý správny hrdina potrebuje správne-nesprávneho záporáka. Teória, ktorá brázdila internetom už niekoľko mesiacov, bola dnešným trailerom potvrdená! Dôvodom, príčinou a možno nejakým východiskom k založeniu Justice League bude práve Doomsday! Dokonca aj pôvod tejto postavy, ktorý koloval internetom je pravdivý. Z traileru vieme, že Lex Luthor stojí za pokusmi na Zodovom mŕtvom tele, z čoho vznikne záporák menom Doomsday.

batman_superman_trailer_05
(zdroj: trailer)

Tak to by sme mali. To by bolo takých 5 TOP momentov, ktoré stoja za reč. Väčšina ostatných záberov nám už je známa z prvého traileru. Aký je váš názor na druhý trailer? Našli ste ešte niečo, čo by stálo za spomenutie? Podeľte sa s nami o vaše názory prostredníctvom FB.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
20 × 6 =