Black Panther: Shuri potvrdená!

Zrak fanúšikov je aktuálne upriamený na tohtoročné komiksové filmy ako reboot Spider-Mana s podtitulom Homecoming, pokračovanie galaktickej jazdy Guardians of the Galaxy či pre mnohých poslednú šancu štúdia Warner Bros. – na Justice League. Reklamná masáž sa pri jednotlivých snímkach začína zvyšovať úmerne s blížiacim sa dátumom premiéry. Sú tu však aj snímky, ktorých premiéra je ešte ďaleko, a preto nás každá malá novinka poteší. Napríklad taký Black Panther.

Mnohých si T’Challa, kráľ technologicky vyspelej Wakandy, získal už vo filme Captain America: Civil War. Rolu Black Panthera si strihol herec Chadwick Boseman, ktorý sa jej chopil skutočne na jednotku! Samostatnej snímky sa dočkáme v roku 2018, a to konkrétne šestnásteho februára. Prejdime však k spomínanej novinke. Na výstave Cinemacon 2017 bolo predstavené herecké obsadenie Black Panthera, ako aj postavy, ktoré herci stvárnia. Azda najväčším prekvapením bola postava, ktorú stvárni herečka menom Letitia Wright. Tvorcovia totiž potvrdili, že herečka stvárni postavu menom Shuri!

Letitia Wright – Shuri (zdroj: Geeks of Color)

Shuri je v komiksovej predlohe dcéra kráľa T’Chaka a teda mladšia sestra samotného Black Panthera. Kedže sa titul Black Panthera predáva z generácie na generáciu, túžila byť Shuri už od útleho veku prvou ženou, ktorá tento titul ponesie. Mladá princezná svojou húževnatosťou neskôr dokázala, že je hodná titul niesť. Na jej tréning dohliadal jej starší brat a vždy, keď to bolo potrebné, Shuri „zaskakovala“ za Black Panthera počas jeho absencie.

Či Shuri v snímke uvidíme aj v pantherom kostýme, je však nateraz otázne. Verím však, že záporák Andyho SerkisaT’Challovi natoľko zabrať, že bude potrebovať pomoc a tá sa mu dostane od jeho mladšej sestry. Vidieť na plátne pobehovať dve čierne mačky by nám určite spravilo veľkú radosť!

(zdroj: twitter.com/cosmicbook.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
28 − 25 =