Black Widow – Natasha čelí vlastnej minulosti

Premiéra sólovky Black Widow sa nezadržateľne blíži a približne dva mesiace pred štartom v kinách nám Marvel naservíroval finálny trailer. Reakcie naň sú zatiaľ viac ako pozitívne a ide určite o to najlepšie, čo sme v rámci kampane mohli vidieť. Aj napriek tomu, že David Harbour opäť zabáva, v traileri celkom evidentne ubrali z humoru a oveľa viac sa spoliehajú na osudovosť. Akcia je na prvý pohľad atraktívna a dynamická a o zaujímavé súboje a naháňačky určite nebude núdza. Priam sa ponúka porovnanie so špionážnymi legendami ako Jason Bourne alebo Ethan Hunt (MI). O niečo viac sme si opäť užili aj hlavného zlosyna – Taskmastera. Jeho vizuál si prešiel od pôvodných konceptov zaujímavou evolúciou a vo finále sa podobá svojej komiksovej predlohe. Aj keď jeho dizajnéri sú určite fanúšikovia hernej série Crysis. 😉

V rámci Marvelu Black Widow zvládne porovnávanie jedine s filmom Captain America: Winter Soldier, ktorý sa tiež niesol v špionážnom duchu a veľmi podobnom ponurom tóne. Ak by sme teda dostali po množstve odľahčených a niekedy až komediálnych kúskoch v rámci MCU niečo vážnejšie a dospelejšie, bolo by to skvelé.

Premiéra filmu Black Widow je naplánovaná na 30. apríla 2020.

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
19 + 23 =