BRZRKR – Keanu Reeves napíše komiks s Keanu Reevesom

Keanu Reeves je veľmi populárny herec, ale aj človek ako taký. Všetko, čomu sa začne venovať, preto logicky vzbudí záujem fanúšikov. Jeho najnovší projekt je komiks BRZRKR (vyslovuje sa to Berzerker), na ktorom pracuje so scenáristom Mattom Kindtom a kresličom Alessandrom Vittim.

Podľa USA Today ide o akčnú a hyper-násilnú záležitosť. Príbeh vyzerá ako keby sa v ňom stretol Jason Bourne a Highlander, keďže ide o príbeh nesmrteľného bojovníka, ktorý kráča storočiami. A ako môžete sami vidieť na zverejnených náhľadoch, hlavný hrdina vyzerá ako Keanu Reeves. Berzerker sa v súčastnosti skrýva v USA a prijíma nebezpečné úlohy od vlády, za čo by mal na oplátku dostať informácie o jeho vlastnej existencii. Tá je totiž spolovice ľudská a spolovice božská.

Limitovaná séria bude mať 12 zošitov a vydá ju vydavateľstvo Boom! Studios. Prvého čísla by sme sa mali dočkať v októbri.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
13 + 18 =