Bude Arnie opäť bojovať s Predátorom?

O tom, že sa rozhýbalo dianie okolo Predátora, sme už písali. Tentokrát sa však vyskytla informácia, ktorá dáva priestor na veľmi zaujímavé úvahy.

Zhrnime si to. Scenár je na svete, režisérom bude Shane Black, von sa dostal teaser poster a štúdio už určilo termín premiéry na 2. marca 2018. Ohľadom obsadenia sa aktuálne vyskytla informácia, ktorá určite zaujme najmä fanúšikov pôvodných dvoch filmov o lovcovi z vesmíru. Arnold Schwarzenegger na Arnold Sports Festival v Columbuse oficiálne potvrdil, že sa má v pláne stretnúť s režisérom, aby prebrali jeho možné účinkovanie vo filme. Najskôr však musí doriešiť nejaké svoje rozbehnuté projekty.

Detective_Schaefer
(Predator: Concrete Jungle, Dark Horse Comics)

Nevieme síce, aká výrazná by táto úloha bola, ale minimálne fakt, že sa o Schwarzeneggerovom účinkovaní bude diskutovať, je veľmi pozitívna správa. O hlavnej úlohe silno pochybujem, reálnejšia je nejaká vedľajšia úloha alebo cameo. Tu sa potom ponúkajú úvahy o charaktere samotného filmu a jeho napojenia na už existujúce diely. V prvom sme sledovali Arnieho ako Alana „Dutch-a“ Schaefera a v druhom Dannyho Glovera ako policajta súperiaceho s Predátorom v mestskej „džungli“. Zaujímavé by bolo napojenie cez Dutchovho brata, ktorý sa vyskytuje v komikse od Dark Horse. Ten vyšiel aj u nás v prvom Predátor Omnibuse. V tomto komikse sa dianie odohrávalo okolo detektíva Schaefera, ktorý pátral po svojom stratenom bratovi. Bol by tu tak priestor ukázať Predátorov opäť v džungli, prípadne aj v mestskom prostredí, keďže detektív Schaefer svojho brata hľadá v rôznych lokáciách. Ak by sa teória o Schaeferovom bratovi stala reálna, bolo by zaujímavé uvažovať nad tým, kto by jeho brata stvárnil. Pre mňa je mokrým snom účinkovanie Toma Hardyho, ktorý je aktuálne kvalitne v kurze. To už ale špekulujeme a veľmi predbiehame. Ale čo ak náhodou 😉

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
5 × 14 =