Bude mať Spider-Man robotický oblek?

Je zrejmé, že niektoré veľké mená v Marveli majú prístup k bližším informáciám o snímke Captain America: Civil War. Jedným z nich je aj James Gunn, režisér snímky Guardians of the Galaxy. Ten prostredníctvom nedávneho LIVE chatu prezradil, že kostým pavúčieho muža je úžasný! Už v minulosti sme dostali informácie o tom, že nový kostým má byť iný a zároveň klasický.

Potvrdilo sa tým aj to, čo sa ukázalo v rozhovore pre časopis Entertainment Weekly. Spider-Man sa v Civil War objaví aj v kostýme! Možno to beriete ako samozrejmosť, no dlho sa hovorilo, že Spider-Mana uvidíme len civile ako Petra Parkera.

tom_holland_ultimate_spider_man
Tom Holland s účesom ako Ultimate Spider-Man (zdroj: Marvel)

Ale aby toho nebolo málo, vyjadril sa aj jeden z režisérov filmu Civil War. Anthony Russo pre portugalský Super Interessante prezradil nasledovné: Podľa jeho tvrdení, nie je kostým úplne hotový z dôvodu, že potrebuje úpravu špeciálnych efektov! Je teda možné, že sa dočkáme ikonického kostýmu z predlohy. Žlto-červený robotický kostým, ktorý pre Spider-Mana navrhol sám Tony Stark.

Posledné zistenie sa trošku bije s tvrdením, že kostým bude klasický. Možno sa dočkáme dvoch kostýmov! V každom prípade, veľmi sa teším na Spider-Manovu rolu a pevne verím, že Marvel konečne využije potenciál tejto postavy. Myslím si, že je to posledná možnosť očistiť a napraviť jeho reputáciu. Tešíte sa na Spider-Mana??

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

(zdroj: Comicbook/Super Interessant/EW)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
32 ⁄ 16 =