Bumblebee a koniec Transformers

Máte už preplácaných Transformers plné zuby? Tiež ste enormne trpeli pri poslednom filme z tohto univerza? Ak ste na tieto otázky odpovedali kladne, určite vás potešilo potvrdenie správ o konci, respektíve o reštarte univerza. Plán na ďalších niekoľko filmov bol v Paramount Pictures zoškrtaný a živý v ňom zostal už iba Bumblebee, ktorého sa dočkáme na Vianoce. Čo sa bude s touto značkou diať ďalej, je otázne a dosť výrazne do akýchkoľvek úvah prehovorí práve Bumblebee.

Sólovka tohto sympatického robota sa bude odohrávať v roku 1987 a pôjde teda o prequel k aktuálne päťdielnej sérii. Na prvý pohľad vyzerá trailer celkom dobre. Režisér Travis Knight sa vrátil ku koreňom, a preto prvá polovica traileru veľmi výrazne pripomína prvých Transformers, kde bola príbehová linka zhruba rovnaká. V druhej polovici sledujeme akýsi akčnejší klon E. T. mimozemšťana, čo tiež nie je vyslovene zlé. Úlohu hlavného zlosyna tu bude predstavovať „herec“ John Cena, ktorý si zahrá agenta Burnsa. Bumblebeeho kamošku si zahrá Hailee Steinfeld, ktorá napriek tomu, že má len 22 rokov, už stihla v roku 2011 získať nomináciu na Oscara za vedľajšiu úlohu vo filme True Gift.

Po posledných skúsenostiach v nás síce panuje skepsa, ale 27. decembra 2018 do kina asi aj tak pôjdeme.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
28 − 28 =