Bumblebee ako ochranca Zeme

Prvý trailer na sólovku robotieho sympaťáka už vyšiel pred nejakým časom a fanúšikom pravdepodobne úplne vyfučal z hlavy. A keďže premiéra filmu Bumblebee je plánovaná na Vianoce, po vzore väčšiny supermarketov už aj Paramount Pictures začína intenzívne propagovať svoje ťaháky na túto sezónu. Ako sa nám teda nový trailer pozdáva?

Drží sa udalostí načrtnutých v tom prvom. Transformers sa vrátia ku koreňom, a tak sa v tejto prequelovej sólovke dočkáme klasických scén ako to bolo v prvom filme série. Zoznamovanie sa s novým -násťročným hrdinom, vtipné scény v duchu „slon v porceláne“ a samozrejme, akcia. Ako návrat ku koreňom by sme mohli interpretovať aj zábery zo Cybertronu, odkiaľ „čmeliak“ pochádza. Vojna je v plnom prúde, a tak je tento robot, z neznámeho dôvodu, poslaný na Zem, aby ju chránil. Ak sa zamyslíme nad všetkým, čo sme videli v predošlých dieloch série, znie táto motivácia trochu odveci, ale nevadí.

V umierajúcom univerze Tansformerov už diváci prestali hľadať stopy logiky. Dávno sa hovorí, že Bumblebee by mal byť bodkou pôvodnej série. Obrovské plány na budovanie univerza boli odložené na čakačku. Podľa môjho názoru Paramount čaká na čísla žltého sympaťáka a definitívne sa rozhodne až cez sviatky.

Ak plánujete návštevu kina, napíšte si dátum 27. decembra 2018.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
1 + 23 =