Thanos bude Cable a Cable bude Thanos?

Nie, skutočne nejde o žiadny bláznivý crossover medzi filmovými štúdiami. Ide údajne o oficiálne potvrdenie herca, ktorý stvárni postavu Cabla v očakávanom pokračovaní papuľnatého žoldniera. O hereckom obsadení Cabla sa hovorí už od potitulkovej scény, kde bola postava viac-menej potvrdená Deadpoolom. Vtedy ešte tvorcovia vtipkovali o Keire Knightley.

Neskôr sa internetom šírili všelijaké teórie od Russella Crowa cez Brada Pitta až po tú srandu s Dolphom Lundgrenom. Teraz to však vyzerá, že rôznym špekuláciám odzvonilo. Internetový portál THR (The Hollywood Reporter) totiž prišiel s tvrdením, že sa mutantskej role ujme herec Josh Brolin! Herca môžeme poznať z filmov ako Sin City: A Dame to Kill For (2014), Gangster Squad (2013) či Men in Black III (2012). V súčasnosti ho fanúšikovia MCU (Marvel Cinematic Universe) poznajú hlavne ako predstaviteľa šialeného titána menom Thanos. Mimochodom, zdroje portálu THR dokonca tvrdia, že sa máme dočkať až štyroch filmov, v ktorých sa herec objaví ako Cable!

Oficiálneho potvrdenia od FOX-u sme sa doposiaľ nedočkali, ale ak je táto informácia pravdivá, myslím si, že môžeme byť spokojní! Po úžasnom výbere predstaviteľky postavy Domino je toto ďalším správnym krokom. Začíname sa na sequel Deadpoola skutočne tešiť. Už sa len dočkať roku 2018, kedy ma film premiéru.

(zdroj: thr.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
14 ⁄ 7 =