Captain America Civil War: Winter Soldier príde o [SPOILER]!

Druhý veľkolepý trailer na chystanú snímku Captain America: Civil War, je už nejakú dobu za nami. Videli sme, hádam všetko, čo nás ma presvedčiť aby sme išli do kina. Dokonca aj Spider-Man sa nám ukázal v plnej kráse. S trailermi to je vždy sranda, hlavne s tými od Marvelu. Sú perfektne zostrihané, tak aby nás dokonale navnadili a zároveň, neukázali veľa. Lenže, ako sa vraví, aj majster tesár sa niekedy utne. V poslednom traileri nám totiž ukázali niečo, čo možno malo ostať zahalené rúškom tajomstva.

Nasledujúce riadky obsahujú SPOILER k filmu Captain America: Civil War. Čítať len na vlastnú zodpovednosť!

…………….

……..

.

Pozorným očiam divákov neuniklo, že v scéne kedy Captain America buší hlava nehlava do Iron-Mana, je v pozadí vidieť telo ležiace na lopatkách. Telo patrí Buckymu a.k.a. Winter Soldierovi. Lenže, to nie je všetko! Bucky totiž nemá ruku! Áno! Na milisekundovom zábere, vidíme ležiaceho Buckyho s odtrhnutou rukou. Prvý s týmto postrehom prišiel užívateľ Redditu, ktorý vystupuje pod nickom Laffy_Sapphy. Avšak, nebol jediný. Ak si chceš záber pozrieť aj ty, pusti si trailer od druhej minúty a sleduj. Ak patríš medzi tých pohodlnejších, prinášame vám obrázok spomínaného záberu.

winter_soldier_cap_trailer_spoiler

Mimochodom táto skutočnosť je ďalšou, ktorá sa radí do skupiny „Star Wars Empire Strike Back Easter Eggs„. Easter eggy, ktoré potvrdil aj samotný Kevin Feige. Pýtate sa, o čo ide? V každom filme, druhej fázy MCU, prišla nejaká postava o ruku. No vážne! Tento easter egg je už tak známy, ako camea Stana Leeho. Čo sa týka samotného Buckyho, odtrhnutá ruka človeka nezabije, nie to ešte superhrdinu. Môžeme však predpokladať, že Captaina táto skutočnosť skutočne nahnevá. Veď aj trailer o tom vypovedá.

Film Captain America: Civil War vstupuje do kín už 06.05.2016!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
29 × 6 =