Castlevania a Draculovo besnenie!

Minulé leto sa fanúšikovia hernej série Castlevania dočkali od spoločnosti Netflix seriálovej adaptácie, ktorá zožala zväčša pozitívne ohlasy a my sme z nej boli nadšení. Všetci sa zhodli na tom, že 4 epizódy prvej série fungovali skôr ako prológ a pokračovanie je vyslovene nutné. A dočkáme sa ho už na jeseň tohto roka!

Tevor Belmont, posledný svojho rodu, kto prežil, už nie je sám.  Spolu s čarodejníčkou Syphou a Draculovým synom, Alucardom, ich čaká neľahká úloha. Zastaviť besnenie Draculu, ktorý má jediný cieľ – úplne vyhladiť ľudstvo. Trailer sľubuje akciu, monštrá, krv, takže prakticky všetko, čo sa nám páčilo na začiatku tejto série. Už dávnejšie bolo oznámené, že dostaneme rovno 8 epizód.

Druhá séria dorazí na Netflix 26. októbra.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
24 + 22 =