Civil War, Apocalypse, nahnevané vtáčiky a Alica

Slovenským kinám aktuálne vládne Kniha džungle, ale už je tu máj a tým pádom aj kopa filmov, ktoré budú mať ambíciu tento film zosadiť z trónu.

Asi najočakávanejší film je s prehľadom Captain America: Civil War. Všetci sa tešíme na súboj Team America vs. Team Iron-man. Internet valcujú úžasné zábery Spider-mana. Ja osobne sa strašne teším na Black Panthera. Bude to veľké. Nejako extra tento film opisovať asi nemá zmysel. Pokiaľ si chcete pozrieť všetko, čo o tomto filme na Multiverze zaznelo, kliknite si na tento odkaz. Civil War sa u nás rozpúta 5.5.2016

 

O týždeň neskôr začne svoje pôsobenie v našich kinách film, ktorý od začiatku považujem za obyčajné komerčné lákadlo bez pridanej hodnoty. Angry Birds sú herným fenoménom a aktuálne aj značkou, ktorá zarába na všetkých frontoch, tak prečo nie aj vo filme. Som zvedavý, čo tento animák prinesie. Musí sa uznať, že vďaka propagácii sa moje pôvodné znechutenie trochu vylepšilo a tak si možno tento film nakoniec pôjdem pozrieť. Však, buďme úprimní, ktorý blockbuster nie je aktuálne primárne o peniazoch.

 

 

19.5.2016 do našich kín dorazí Apocalypse! Trošku neprávom v tieni Civil War táto novinka z univerza X-menov čaká na svoju šancu. A môj súkromný tip je, že toto bude jeden z top komiksových filmov roka 2016. Apocalypse vyzerá skvele, jeho štyria jazdci tiež a nakoniec sa ukáže aj Wolverine. Čo viac chcieť? Chronológiu článkov o tomto filme si môžete nájsť tu.

 

 

Mesiac máj v rámci žánrových noviniek v kinách uzavrie pokračovanie Burtonovej Alice v krajine zázrakov, ktorá nesie meno Alica v krajine za zrkadlom. Názory na tento film sa rôznia. Fanúšikovia prvého dielu sú nadšení a tešia sa na Burtonove výzie a Deppove kreácie. Ostatní frflú, lebo by radšej videli ako sa Burton alebo Depp venujú iným projektom. Réžii sa síce bude venovať James Bobin a Burton tu figuruje iba v úlohe producenta, ale je málo pravdepodobné, že si na svoj projekt poriadne nedohliadne. A Depp, ktorý je v poslednej dobe pod paľbou kritiky za to, že bez masky už nedokáže poriadne hrať, si tiež moc nepomôže. Uvidíme teda, ako tento film dopadne. Osobne mu však veľké šance nedávam.

 

(zdroj:ufd.sk)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
17 + 21 =