Crew Kids – júl : Spider-Man

Ak chcete svojich najmenších zoznámiť so superhrdinským komiksom, ktorý sami tak milujete, teraz je ten najsprávnejší čas! V rámci edície Crew Kids vyšiel tento mesiac komiks série Můj první komiks a tentoraz sa môžeme ponoriť do dobrodružstiev Spider-Mana!

Nášho priateľského suseda Spider-Mana milujeme všetci a verím, že ste boli na nedávnom Far From Home v kine. Ak sú z neho nadšení aj vaši potomkovia, potom je komiks Spider-Man: Velká moc, velká odpovědnost presne to, po čom by ste mali siahnuť. Veľmi zrýchlene ideme od úplných počiatkov a týmto príbehom nás prevedú farebné stránky plné hravej kresby!


Stredoškoláka Petera Parkera uhryzol rádioaktívny pavúk. Získal obrovské schopnosti… ale tiež zistil, že s veľkou mocou prichádza veľká zodpovednosť. Odvtedy si oblieka kostým Spider-Mana, aby ochraňoval slabších a bojoval so smrteľne nebezpečnými protivníkmi. Ale za maskou sa stále ukrýva len obyčajný mladík, ktorý má rovnaké problémy ako každý druhý chlapec v jeho veku. A na čo sa môžeme tešiť? Na Goblina, Mysteria aj Doktora Dooma! A aby toho nebolo málo, pôjde Spider-Man hľadať dinosaury na anglické vresovisko!

Táto kniha má pevnú väzbu a je viazaná, takže vydrží mnoho, mnoho opätovných čítaní a nadšených prevracaní strán. Nájdeme v nej viacero kratších aj dlhších príbehov Petera Parkera, avšak výhoda je, že sú všetky uzavreté.

  • Kresba: Mateo Lolli, Roberto di Salvo
  • Scenár: Paul Tobin
  • Preklad: Jiří Pavlovský
  • Séria: Můj první komiks
  • Počet strán: 84
  • Formát: 240 x 157 mm
  • Rok vydania: 2019

PRELISTUJTE SI TENTO KOMIKS.

Spider-Man na vás čaká tu!

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
44 ⁄ 22 =