Crew Kids – máj : My Little Pony

Naša obľúbená komiksová edícia pre deti od Crew nám aj tento mesiac prináša zaujímavú novinku. To, že My Liitle Ponies nie sú len erdžajúce koníčky, ale každý z hrdinov má svoju vlastnú osobnosť a túžby, sa dozvieme v novom komikse. A je to fakt meta, pretože kto miluje poníky? Raven z Teen Titans GO! Teraz sa aj ona môže ponoriť do ich dobrodružstiev v paneloch a bublinách. Jednoznačne skvelá záležitosť pre malé Báječné Dragon Star či Doktorky Rainy Star!

Prekvapia vás naozaj zábavné, nesmierne farebné stránky plné dynamických obrazov. Veď poníky majú stále niečo na rováši. 🙂 Komiks je inšpirovaný rovnomenným televíznym seriálom. Priznajte sa, koľkí z vás ho pozerajú so svojimi deťmi či súrodencami?


Vitajte v Ponyville, domove Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie, Applejack a všetkých vašich ostatných obľúbených poníkov! S mestečkom však niečo nie je v poriadku a jeho obyvatelia sa správajú veľmi, ale veľmi zvláštne! Poníci musia nájsť zdroj tých podivností skôr, než bude príliš neskoro!

Aké je vaše pony meno?

Tento príbeh vám prinášajú scenáristka Katie Cooková a kreslič Andy Price.

  • Obálka: Amanda Connerová
  • Preklad: Kateřina Tichá
  • Cyklus: My Little Pony
  • Počet strán: 120
  • Formát: 258 x 168 mm
  • Rok vydania: 2019

Komiks My Little Pony: Přátelství je magické plný zábavných ilustrácií a pútavého príbehu, ktorý jednoznačne vtiahne mladých čitateľov, deťom vysvetľuje dôležitosť vytrvalosti, nádeje a, čo je najdôležitejšie, priateľstva.

Melanie, Goodreads (voľný preklad)

Kresba je neskutočne milučká, aj keď je trochu iná, než tá zo seriálu. Príbeh ma naozaj zaujal od prvej stránky a nevedela som sa dočkať, kedy si prečítam zvyšok. Komiks o priateľstve a láske je vhodný pre všetky vekové skupiny, pre malé deti aj pre šibnutých ľudí, ako som ja, ktorý seriál milujú.

Adela, Goodreads (voľný preklad)

Komiks si môžete zakúpiť tu.

Eva "Efken" Piarová

"Nolite te bastardes carborundorum."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
20 ⁄ 5 =