Crossover 23 Jump Street a Men in Black stále reálny!

Po premiére filmu 22 Jump Street sa začalo hovoriť o bláznivom crossoveri medzi spomínanou snímkou a univerzom Men in Black. Dnes to vyzerá tak, že nešlo len o plané reči.

Podľa informácií portálu Variety je crossover v štádiu riešenia. Režisérom snímky by mal byť James Bobin, ktorý stojí za komediálnym seriálom Flight Of The Conchords a filmom The Muppets (Mupeti, 2011). Film zatiaľ nedostal oficiálne zelenú, ale hovorí sa, že produkcia sa začne už v júni tohto roka.

Ďalej sa hovorí o návrate Channinga Tatuma a Jonaha Hilla, hlavných predstaviteľov snímok 21 a 22 Jump Street. Na druhej strane však nepadlo ani slovo o návrate Willa Smitha a Tommyho Lee Jonesa. Štúdio má v pláne siahnuť po mladších hercoch a vdýchnuť do univerza Men in Black čerstvý vzduch.

Ako sa Sony Pictures nakoniec popasuje so snímkou, je otázne. V každom prípade musím podotknúť, že Sony prichádza v poslednej dobe s celkom bláznivými nápadmi. Príkladom je aj nedávna novinka informujúca o sólovke Venoma bez Spider-Mana!

(zdroj: Variety)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
26 ⁄ 13 =