Dark Phoenix je ako remake The Last Stand

Tiež si pri každom novom materiáli z univerza X-Menov beriete do ruky papier a pero a snažíte sa nakresliť si dejovú linku, čo sa stalo, čo sa vymazalo, kto žije, kto umrel a v akom momente a dimenzii sa nachádzame? Nemusíte sa cítiť divne, lebo X-Meni sú fakt zamotaní. A asi aj preto väčšinu fanúšikov teší, že sa pomaly, ale isto presúvajú do rúk Disney. Tento obrovský odkup sa však nestane zo dňa na deň, a preto sa mnohé rozbehnuté projekty dočkajú svojho vydania ešte pod hlavičkou 20th Century FOX.

A jedným z nich je aj Dark Phoenix. Príbeh, v ktorom Jean Grey spoznáva svoje temnejšie ja a najväčším nebezpečenstvom je situácia, v ktorej Phoenix preberie úplnú kontrolu, vám určite znie povedome. Niečo podobné sme totiž sledovali vo filme X-Men: The Last Stand z roku 2006 a mnohí fanúšikovia Dark Phoenix označujú ako remake tohto filmu. Len s mladšími hercami a bez Wolverina. Uvidíme teda, čo nové a iné nám tvorcovia prinesú. Pevne dúfame, že nepôjde len o generickú komiksovku, ktorá pôjde vyjde len preto, aby bol tento projekt ukončený.

Malý bonus na záver. Na konci traileru vidíte dátum premiéry 14. 2. 2018, ale ten už nie je aktuálny. Relatívne krátko po zverejnení traileru, bol dátum premiéry presunutý na 7. 6. 2018. Tiež sa vám to nezdá? Nie ste jediní.

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
23 − 5 =