Looney Tunes sú späť, Suicide Squad zaútočí na Atlantis

Približne rok po tom, ako hrdinovia DC a Looney Tunes spojili svoje sily po prvý raz, DC Comics ohlásilo ďalšiu várku rovnako ladených príbehov. Pripomeňme si, že minulý rok sa spojili Batman a Elmer Fudd, Wonder Woman a Tasmanian Devil a poslednú dvojicu tvorili Martian Manhunter a Marvin the Martian. Vzhľadom na to, že tieto komiksy boli napriek počiatočnej nedôvere veľmi pozitívne prijaté, je logické, že DC v tomto trende pokračuje. A aké budú ďalšie dvojice? V 48-stranových špeciáloch sa cesty skrížia dvojiciam The Joker a Daffy Duck, Lex Luthor a Porky Pig, Catwoman a Sylvester a Tweety a Harley Quinn s Gossamerom. Každý one-shot bude mať vlastný kreatívny tím. Medzi scenáristami sa ukáže napríklad aj Gail Simone. Vydanie je naplánované na 29. augusta.

 

 

Gail Simone prostredníctvom Twitteru zverejnila cover k prvému číslu pripravovanej minisérie Plastic Man. Jeho autorom je legendárny Alex Ross, ktorého fanúšikom DC Comics alebo aj Marvelu, nie je nutné predstavovať. Séria Plastic Man, ktorá bola ohlásená v marci, bude debutovať v júni a bude pozostávať zo 6 zošitov. Scenár bude písať už spomínaná Gail Simone, ktorá sa vyjadrila, že Plastic Man je prvý naozaj vtipný superhrdina, ktorého humor je ale priamo zviazaný s tragédiou. O kresbu minisérie, ktorá prinesie postavu, ktorá má svoje korene až v tzv. Golden Age, sa postará Adriana Melo.

 

 

Event Dark Nights: Metal by asi nebol kompletný bez poriadnej dávky heavy metalu! Dc Entertainment a Warner Bros. fanúšikom pred pár dňami dopriali prvý track pripravovaného soundtracku s názvom Red Death. Tento soundtrack bol avizovaný už v októbri minulého roka, keďže event z pera Scotta Snydera si to priam pýtal. Na pesničke sa podieľali mená ako Brann Dailor (spev), Tyler Bates (gitara), Mike Elizondo (basa) a Gil Sharone (bubny). Na záver ešte stojí za zmienku fakt, že meno tohto songu priamo odkazuje na Batmana z alternatívneho univerza, ktorý prebral Flashove schopnosti a premenoval sa na the Red Death.

 

 

DC Comics na august pripravuje crossover titulov Aquaman a Suicide Squad, ktorý ponesie názov Sink Atlantis. Ako už názov napovedá, dianie sa bude odohrávať v Atlantise. Nachádza sa tam totiž niečo, čo Amanda Wallerová chce, a tak pošle Task Force X na misiu, ktorá ale Atlantíďanom veľkú radosť neurobí. Crossover bude mať iba dva diely a bude sa odohrávať v zošitoch Suicide Squad #45 a Aquaman #39.

 

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
21 ⁄ 7 =