DCKK 01 – Batman: Ticho, kniha první – Preview

Dočkali sme sa! DCKK (DC Komiksový Komplet) konečne dorazil aj na SLOVENSKO a podľa distribútora už túto stredu (12.04.2017) vstúpilo do distribúcie prvé číslo! Preto vám prinášame menší preview (podobne ako v prípade UKK a NHM), ktorý obsahuje všetky potrebné informácie pre kupujúceho.

Anglický názov: Batman: Hush Part 1

Číslo vydania: 1

Počet strán: 160

Scenár: Jeph Loeb

Kresba: Jim Lee

Obsahuje čísla:

  • Batman (vol. 1) #608-613
  • Detective Comics (vol. 1) #27

Popis: Raz za čas sa stretne scenárista a kreslič, aby vytvorili príbeh… a miesto toho stvoria omnoho viac. Jeph Loeb a Jim Lee sú práve takým tímom. Ich novátorský prístup k Batmanovskej sérii im priniesol mimoriadne uznanie nie len od kritikov, ale aj priaznivcov komiksovej literatúry. V dvanástich kapitolách vyrozprávajú príbeh o priateľstve a zrade. Príbeh, ktorý ovplyvnil život Batmana aj Bruce Wayna. Temný rytier sa v tomto komikse dostáva do stretu s množstvom známych zlosynov, vrátane obrovského Killer Croca, hrozivého Scarecrowa, nesmrteľného Ra’s al Ghula, rozporuplného Two-Facea, hádankami posadnutého Riddlera… a dokonca aj samotného Jokera. Ale niečo mu nesedí. Aby dokázal celý rébus rozlúsknuť, musí sa spojiť s nebezpečnou Catwoman a postaviť sa svojmu starému priateľovi – Supermanovi. Postupne sa Batman dostáva bližšie a bližšie k tajomnému mužovi v obväzoch, ktorý, ako sa zdá, všetkými manipuluje. Lenže dostať sa k nemu blízko a poraziť ho, to sú dve úplne odlišné veci.

(zdroj: www.komiksbox.cz/www.crew.inshop.cz/www.press.sk)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
19 + 22 =