DCKK 03 – Green Lantern: Tajemství původu – Preview

DCKK (DC Komiksový Komplet) pokračuje a do distribúcie vstúpilo už tretie číslo! Preto vám prinášame menší preview (podobne ako v prípade UKK a NHM), ktorý obsahuje všetky potrebné informácie pre kupujúceho.

Anglický názov: Green Lantern: Secret Origin

Číslo vydania: 3

Počet strán: 176

Scenár: Geoff Johns, John Broome

Kresba: Ivan Reis, Gil Kane

Obsahuje čísla:

  • Showcase #22
  • Green Lantern (Vol. 4) #29-35

Popis: Predtým, než se stal najväčším z Green Lanternov…a ešte predtým, než se znovuzrodil ako najmocnejší ochranca univerza, nebol Hal Jordan viac než jednoduchý testovací pilot bez lietadla s mizivými vyhliadkami na návrat do vzduchu – až do momentu, kedy mu umierajúci mimozemšťan Abin Sur predal prsteň moci, najsilenejšiu zbraň vo vesmíre.

Nad známym príbehom Hala Jordana se ale vznášajú nejasnosti. Na ceste k ich objasneniam sa musí postaviť vražednému monštru, ktoré pozná temnú stránku Strážcov vesmíru a proroctvo o konci všetkého živého v nom. Než se Hal postaví veštbe a odhalí záhadu Najčernejšej noci, musí najprv odhaliť pravdu a spoznať tajomstvo svojho pôvodu.

(zdroj: www.komiksbox.cz/www.crew.inshop.cz/www.press.sk/dccomics.eaglemoss.cz)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
26 + 9 =