DCKK 04 – Batman a syn – Preview

DCKK (DC Komiksový Komplet) pokračuje a do distribúcie vstúpilo už štvrté číslo! Preto vám prinášame menší preview (podobne ako v prípade UKK a NHM), ktorý obsahuje všetky potrebné informácie pre kupujúceho.

Anglický názov: Batman: Son of Batman

Číslo vydania: 4

Počet strán: 176

Scenár: Grant Morrison, Dennis O’Neil

Kresba: Andy Kubert, Bob Brown, Dick Giordano

Obsahuje čísla:

  • Batman (Vol. 1) #664-665
  • Batman (Vol. 1) #655-658
  • Detective Comics (Vol. 1) #411

Popis: Pod novou kapitolou zo života gothamského Temného rytiera sa podpísali hneď tri komiksové legendy — scenárista Grant Morrison, výtvarník Andy Kubert a inker Jesse Delperdang. Talia, dcéra Batmanova dávneho protivníka Ra´s al Ghula, s ktorou kedysi Batman strávil jednu noc, mu predstaví svojho syna Damiana a tvrdí mu, že je otcom.

Talia chce, aby sa Batman chlapca ujal a vychoval ho. Batman súhlasí, netuší ale, k čomu sa zaviazal. Chlapec, ktorý doposiaľ vyrastal v brutálnom prostredí Ligy Asasinov, si totiž robí, čo chce. Svoju agresiu obracia nielen voči svojmu otcovi, ale i voči Timovi Drakeovi, nedávno adoptovanému dedičovi Bruca Waynea ako aj Alfrédovi — Batmanovmu vernému komorníkovi. Je Damian skutočne len nevychovaný chlapec, ktorý se chce vyrovnať svojmu otcovi, alebo je za všetkým tajný Taliín plán jak definitívne zlikvidovať Batmana?

(zdroj: www.komiksbox.cz/www.crew.inshop.cz/www.press.sk/dccomics.eaglemoss.cz)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
40 ⁄ 20 =