DCKK 05 – Superman: Utajený počátek – Preview

Už túto stredu (7. 6. 2017) vstupuje do distribúcie v poradí piate číslo DCKK (DC Komiksový Komplet)! Preto vám prinášame preview (podobne ako v prípade UKK a NHM), ktorý obsahuje všetky potrebné informácie pre kupujúceho.

Anglický názov: Superman: Secret Origin

Číslo vydania: 5

Počet strán: 224

Scenár: Grant Morrison, Dennis O’Neil

Kresba: Andy Kubert, Bob Brown, Dick Giordano

Obsahuje čísla:

  • Superman: Secret Origin #1 – 6
  • Superman (Vol. 1) #125

Popis:

Mladý Clark Kent odjakživa vedel, že je iný. V detstve používal svoje neuveriteľné schopnosti na záchranu ľudských životov a konanie podivuhodných skutkov – teraz však dospieva a jeho schopnosti sa vymykajú kontrole. Niekdajší dar sa rýchlo stáva prekliatím. Preto mu jeho milovaní adoptívni rodičia odhalia pravdu: napriek svojmu výzoru nie je jedným z nás!
Vyzbrojený poznaním tajomstva svojho skutočného pôvodu sa Clark vydáva na dlhú cestu. Vo vzdialenej budúcnosti si získa priateľov a v mestečku, kde vyrastal, zas objaví nepriateľov na život a na smrť. Jeho púť ho privedie do najúžasnejšieho mesta celej planéty, ktoré sa rozhodne chrániť v obleku dávno neexistujúceho sveta. Odhalí svoju jedinú skutočnú slabinu a nájde aj pravú lásku.

(zdroj: www.komiksbox.cz/www.crew.inshop.cz/www.press.sk/dccomics.eaglemoss.cz)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
8 × 29 =