DCKK 07 – Batman: Dlouhý Halloween, kniha druhá – Preview

Už túto stredu (5. 7. 2017) vstupuje do distribúcie v poradí siedme číslo DCKK (DC Komiksový Komplet)! Preto vám prinášame preview (podobne ako v prípade UKK a NHM), ktorý obsahuje všetky potrebné informácie pre kupujúceho.

Anglický názov: Batman: The Long Halloween Part 2

Číslo vydania: 7

Počet strán: 224

Scenár: Jeph Loeb

Kresba: Tim Sale

Obsahuje čísla:

  • Batman: The Long Halloween #7-13
  • Detective Comics (Vol. 1) #66

Popis:

Ubehla už polovica roka a Sviatočný vrah stále uniká. Tak polícii, ako aj štátnemu prokurátorovi Harveymu Dentovi a dokonca aj Batmanovi. A pred nami je ešte šesť mesiacov… a množstvo sviatkov vhodných na vraždenie.
Dlhý Halloween je inteligentná a prepracovaná detektívka z Batmanových začiatkov, strhujúci príbeh, v ktorom sa vyskytujú známe postavy a pri ktorom majú čitatelia všetky stopy na dosah. A navyše je tu skvelá expresívna kresba Tima Salea, ktorá dáva Batmanovým protivníkom skutočne démonický nádych. Cenou Willa Eisnera ocenený Jeph Loeb a Tim Sale sa dali opäť dohromady a stvorili napínavý detektívny príbeh, v ktorom sa objavia tí najnebezpečnejší a najvytrvalejší z Batmanových protivníkov na čele s Jokerom – a v ktorom budete môcť prežiť zrod tragického zlosyna menom Two-Face.

(zdroj: www.crew.inshop.cz/www.press.sk/dccomics.eaglemoss.cz)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
29 × 9 =