DCKK 50 – Flash – Návrat Barryho Allena

DC komiksový komplet nás tentoraz zavedie do sveta najrýchlejších hrdinov na svete. V príbehu Návrat Barryho Allena uvidíme, aké to je, keď sa vráti zbožňovaný hrdina späť na scénu. A v retro príbehu sa dozvieme, kto vyhrá preteky okolo sveta. Bude to Superman alebo Flash?

Anglický názov: Flash: The Return of Barry Allen

Číslo vydania: 50

Počet strán: 208

Scenár: Jim Shooter, Mark Waid

Kresba: Greg Larocque, Curt Swan, Sal Velluto

Obsahuje čísla:

  • The Flash (Vol. 2) #74 – 79
  • Superman (Vol. 1) #199

Popis:

Flash: Návrat Barryho Allena (pôvodne vychádzalo v roku 1993)
Keď bol Wally West ešte malý chlapec a Kid Flash vzhliadal k Barrymu Allenovi ako k vzoru dokonalosti. Flash bol hrdina, mentor a ikona bez jedinej škvrny. Potom ale Allen obetoval vlastný život, aby zachránil vesmír. Po rokoch prevzal jeho odkaz Wally a snaží sa stať rovnako skvelým Flashom, ako býval jeho strýko. Ale potom sa jeho vzor vráti medzi živých…

Superman #199 (pôvodne vyšlo v roku 1967)
Flash a Superman sa dohodnú, že usporiadajú preteky okolo sveta, aby pomohli nadácii Spojených národov. Dva súperiace zločinecké syndikáty pre hrdinov chystajú pasce, aby tak získali tučné výhry zo stávok.

Ďalšie príbehy s Flashom:

Rebirth: Nadupaný štart nejrychlejšího superhrdiny

Rebirth: Flash a Speed Force v plnej paráde

DCKK 23 – Flash: Zrozen k běhu

DCKK 42 – Flash: Válka Lotrů

 

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
40 ⁄ 20 =