Deadpool: Colossus podľa predlohy!

Colossus, dlhoročný člen tímu X-men. Rolu ruského mutanta stvárnil vo všetkých filmoch z univerza X-men práve herec Daniel Cudmore. Avšak ohlásením snímky Deadpool (ešte stále neverím, že je to skutočnosť!) nastalo preobsadenie tejto roly. Novým predstaviteľom postavy sa tak stal Andre Tricoteux.

Ten pre portál comicbook.com prezradil nové skutočnosti o postave. Herec sa rozhovoril hlavne o tom, že postava Colossusa bude iná, než sme boli doteraz zvyknutí. Ako sme už videli, jeho vzhľad bude iný a bude mať ruský prízvuk. Tvorcovia sa tým chceli čo najviac priblížiť jeho komiksovej predlohe. Predlohe, ktorú fanúšikovia po celé desaťročia milujú. Vraj by sme vo filme mali dostať aj trošku z minulosti Colossusa. Zároveň pochopiť to, ako Colossus vníma svet a ako svet vníma jeho.

Myslím si, že je to dobrá správa. Nevravím, že je zlé, keď sa postavy, ich schopnosti a pôvod upravujú pre potreby filmu. No ak sa tvorcovia rozhodnú ostať verní predlohe, skutočného fanúšika to vždy poteší. Ak vás zaujíma budúcnosť snímky Deadpool, sledujte naše novinky!

(zdroj: comicbook.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
14 × 7 =