Deadpool už našiel svoju Domino

Tých čo čakali, že sa konečne dočkáme predstavenia herca, ktorý stvárni postavu menom Cable, musím opäť sklamať. Obsadenia jedného z mutantov sme sa síce dočkali, ale nie toho čo cestuje v čase. Tento článok sa bude venovať postave Domino. V spojitosti s ňou sa už dlhšie hovorilo o dvoch herečkách, konkrétne Janelle Monáe a Kerry Washington. Všetky špekulácie však raz a navždy zarazil predstaviteľ Deadpoola, herec Rayn Reynolds prostredníctvom svojho twitteru.

Zazie Beetz – Domino

Herec potvrdil, že postavu Domino stvárni herečka Zazie Beetz, ktorú môžme poznať viac menej len zo seriálu Atlanta (čiže vlastne odnikadiaľ). Domino je mutantka, ktorá si svoju premiéru strihla v komikse X-Force z roku 1992. Okrem toho, že sa jedná o žoldniera s perfektným bojovým výcvikom, oplýva aj skutočne zaujímavou schopnosťou. Tou schopnosťou je „šťastie“! Vysvetlím.

Celá táto schopnosť tkvie v telekinéze, ktorou ovplyvňuje veci v jej zornom poli a tie majú vplyv na pravdepodobnosť jej úspechu. Znamená to, že zatiaľ čo jej samotnej v boji všetko vychádza, tak jej oponentov stretáva jeden neúspech za druhým, od pokazených gadgetov cez zaseknuté zbrane až po čudne lietajúce vystrelené guľky (toto je zrejme dvojzmysel). A však plný potenciál jej schopnosti nebol nikdy využitý a nakoľko bude využitý vo filme Deadpool 2 je nateraz otázne. V komikse však jej potenciál využili viacerí, užil si s ňou Cable a dokonca aj Wolverine 😛.

Pokračovanie filmu Deadpool z roku 2016 režíruje David Leitch (John Wick,2014) a premiéru bude mať v roku 2018!

(zdroj: cosmicbooknews.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
18 − 6 =