Defenders spoločne na záberoch z natáčania

Marvel TV nám robí obrovskú radosť a zverejňuje veľké množstvo záberov z natáčania či z príprav promo materiálov k chystanému seriálu televíznej stanice Netflix. Zábery pochádzajú z amerického magazínu Entertainment Weekly a predstavujú nám celú zostavu tímu s názvom The Defenders. V hlavnej úlohe sa nám predstavia Charlie Cox, ktorý stvárňuje Matta Murdocka a.k.a. diabla strážneho – Daredevila, Mike Colter ako Luke Cage, Krysten Ritter ako Jessica Jones a Finn Jones ako Danny Rand a.k.a. Iron Fist.

Dočkáme sa aj vedľajších postáv zo sólo seriálov každého člena tímu, potvrdení sú Foggy Nelson, Karen Page, Stick a Misty Knight. Smútok v srdci však spôsobuje absencia zlosyna všetkých zlosynov, veľkého a obávaného pána podsvetia Kingpina, ktorého perfektne stvárnil herec Vincent D’Onofrio.

Mimochodom, pamätáte si, keď banda mimozemšťanov vpadla do New Yorku? Spôsobilo to sformovanie tímu Avengers, čo však spôsobí sformovanie tímu Defenders? Príčinou bude Martha… nie, srandujem. Skutočnou príčinou bude Alexandra a teraz nesrandujem! O postave Alexandry, ktorú stvárni samotná premožiteľka Votrelcov herečka Sigourney Weaver, zatiaľ nič nevieme. Môžeme však predpokladať, že pôjde o záporáčku, ktorá zrazí každého jedného hrdinu k zemi, a tým pádom sa budú musieť spojiť, pretože tri prúty a povesť o Svätoplukovi. Však to poznáte.

Na záver si len pripomeňme, že seriálu sa dočkáme už v roku 2017, a teraz už šup-šup na sľúbenú galériu.

https://www.youtube.com/watch?v=wBZtM8q2Z1g

(zdroj: comicbooknews.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
29 − 3 =