Desivý trailer na remake Pet Sematary

Louis Creed, jeho žena Rachel a ich dve deti Gage a Ellie sa presťahujú do vidieckeho domu. Hneď na úvod sa dozvedajú, že blízko sa nachádza cintorín domácich zvierat a ako iste tušíte, nemá práve dobré meno. Po tragédii, keď auto zrazí mačku, sa Luis rozhodne ju pochovať práve na spomínanom cintoríne. A keďže ide o horor, časom sa ukáže, že to nebol tak úplne dobrý nápad. Creedovci čoskoro zistia, že smrť môže byť niekedy lepšia.

Prvá adaptácia novely Pet Sematary, o ktorej sám autor Stephen King vyhlásil, že ho ako jediná vydesila, sa datuje na rok 1989. Napriek tomu, že kritika týmto filmom nebola práve nadšená, našiel si svojich fanúšikov. Legendárny sa stal aj song od skupiny Ramones, ktorá spievala o tom, že nechce byť na takomto mieste pochovaná. V apríli tohto roku sa dočkáme remaku so všetkým, čo k tomu patrí. V hre ostávajú staré motívy, ale už z traileru je cítiť, že sa budú pridávať nové elementy. Prvé obrázky vyzerajú dobre, trailer má dostatočne desivú atmosféru, a tak by sa to aj mohlo podariť.


Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
3 × 12 =