Doctor Strange: Obsadenie sa opäť rozrastá!

V dnešnom článku vám prinášame hneď dve nové správy. Obe hovoria o novom prírastku do filmového obsadenia Doctor Strange.

Prvá správa hovorí o hereckej hviezde menom Amy Landecker. Táto 46-ročná herečka si v Hollywoode toho preskákala už veľa. Zahviezdila napríklad v snímke Seriózny muž (2009) a naposledy v seriáli Transparent (2014). Posledný spomínaný seriál spôsobil v jej kariére veľký herecký zlom, za ktorý bola ocenená cenou EMMY. Akú rolu si herečka vo filme Doctor Strange zahrá je však doposiaľ neznáme.

Amy_Landecker
Amy Landecker (zdroj: entertainment.suntimes.com)

Druhá správa hovorí o hercovi menom Scott „Yuri Boyka“ Adkins! Tento herec známy svojimi bojovými schopnosťami sa má údajne pripojiť do obsadenia filmu Doctor Strange.  Ukázať by sa mal, ako inak, v bojovej scéne, v zatiaľ neznámej role. Ak vám je meno tohto herca neznáme, môžete ho poznať z filmov ako The Bourne Ultimatum (2007), The Expendables 2 (2012) a zo sérií filmov Undisputed (Neporaziteľný).

scott_adkins
Scott Adkins a.k.a Yuri Boyka (zdroj: cinemablend.com)

Súčasné obsadenie filmu Doctor Strange vyzerá nasledovne: Benedict Cumberbatch ako Stephen Strange, Tilda Swinton ako The Ancient One, Chiwetel Ejiofor ako obávaný Baron Mordo, o Rachel McAdams kolujú správy, že stvárni Night Nurse. No a herci Mads Mikkelsen, Scott AdkinsAmy Landecker sa vo filme objavia v zatiaľ neznámych rolách.

To by bolo na dnes všetko k filmu Doctor Strange. Pevne dúfam, že roly týchto dvoch hercov budú v blízkej dobe odtajené a my budeme prví, kto vás o tom informuje! Sledujte naše novinky naďalej!

(zdroj: thewrap.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
36 ⁄ 12 =