Dostanú Blade, Ghost Rider a Moon Knight vlastnú sériu na NETFLIX-e?

Či už bude filmové  a seriálové univerzum prepojené alebo nie, treba uznať, že to čo sa podarilo NETFLIX-u troma sériami je úžasne. Všetci už s napätím očakávame tímovku s názvom The Defenders, ako aj samostatné série hrdinov Luke Cagea a Iron Fista. Pri prácach na druhej sérii seriálu Jessica Jones, sa však na povrch dostali zvesti o ďalších sériach.

S informáciami prišiel internetový portál MovieCreedLive.com, ktorý tvrdí, že hrdinovia Blade, Ghost Rider a Moon Knight dostanú vlastne série od NETFLIX-u ! Síce to ešte nie je oficiálne, no aj tak to vytvára priestor pre špekulácie. Dvaja menovaní, Blade a Moon Knight sú radení do skupiny „street-level charakter„, čiže do aktuálnej skupiny hrdinov od NETFLIX-u, naozaj zapadajú. Osobne som zvedavý na predstaviteľa Bladea, pretože prekonať skvelého Wesleyho Snipesa, bude naozaj náročné (dôkazom je seriál Blade z roku 2006). Čo sa týka ďalších dvoch hrdinov, tak Moon Knight si odbije svoju premiéru a Ghost Rider si bude zachraňovať povesť po dvoch zbabraných filmoch, podobne ako nedávno Punisher.

Uvidíme či sa tieto zvesti nakoniec potvrdia. Ak áno, môžme si byť istý, že postavy budú v dobrých rukách a dostanú série, ktoré si naozaj zaslúžia. Hlavne postavy Ghost Rider a Blade.

(zdroj: moviecreedlive.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
25 − 13 =