Dôvodom Civil War bude naozaj Sokovia!

Opäť sa budem opakovať. Dostali sme trailer na Captain America: Civil War. Úžasný! Veľkolepý! Proste najviaaaac! Mnohé webové portály, ako aj my, sa venovali rozboru traileru. Jeden konkrétny však dostal aj odpoveď priamo od bratov Russovcov, režisérov filmu Captain America: Civil War.

Jedná sa o webový portál Empire. Otázka znela, či je dokument „Sokovia Accords“, ktorý sme videli v traileri filmovou verziou zákona o registrácii superhrdinov. Pre tých, ktorí ešte nevedia, Sokovia je malá krajina vo východnej Európe. Rodisko Scarlet WitchQuicksilvera. Sokovia tiež bola významným dejiskom snímky Age of Ultron.

Sokovia_age_of_ultron
Sokovia (zdroj: marvel-movies.wikia.com)

Bratia Russovoví potvrdili, že dokument „Sokovia Accords“ je naozaj filmová verzia zákonu o registrácii superhrdinov. Ďalej sa vyjadrili, že nemohli použiť komiksovú predlohu v plnom rozsahu, pretože v nej išlo hlavne o tajnú identitu. Okrem Ant-ManaSpider-Mana je identita hrdinov v MCU známa. Avšak, využili koncept potreby sledovať a kontrolovať superhrdinov. Dôvodov k tejto potrebe by však mohlo byť viac: JohannesburgWashington, New York, Londýn.

civil_war_trailer01
(zdroj: trailer)

Okrem toho vidíme, že okrem všeobecných príčin bude filmová Civil War aj plná osobných dôvodov! Mne sa tento nápad naozaj pozdáva. Osobné pohnútky sú veľakrát silnejšie ako všeobecné blaho.

Čo si myslíte o filme Civil War? Podeľte sa s nami o svoje názory. Prostredníctvom FB alebo priamo tu v komentároch pod článkom!

(zdroj: comicbook.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
30 ⁄ 15 =