Druhá séria Agent Carter odkazuje na Doctora Strange!

Ľudia z Marvel television veľmi radi poukazujú na to, ako sú ich seriály prepojene medzi sebou, s univerzom NETFLIXu a s univerzom filmov. Showrunneri seriálu Tara Butters a Michele Fazekas ozrejmili, že druhá séria Agent Carter bude odkazovať na film Doctor Strange!

Bolo potvrdené, že „vec“, ktorá bude prepájať seriál Agent Carter s filmovým univerzom, bude tajomná látka, takzvaná „Zero Matter“ (Nulová hmota?). Zero Matter poznáme z komiksovej predlohy pod menom Darkforce. Ide o čistú a mocnú energiu z inej dimenzie, s ktorou je možné manipulovať a svojmu držiteľovi otvára magické schopnosti. Navyše, užívatelia Darkforce majú schopnosť otvárať magické portály, skrz ktoré môžu cestovať. Avšak, používanie Darkforce si pýta svoju daň, manipulátor postupne prichádza o všetky dobré vlastnosti a postupne prepadá temnej strane. Mimochodom, energia Darkforce sa už v MCU objavila, konkrétne v seriáli Agents of SHIELD (S01:E19).

Sú vám schopnosti manipulátora Darkforce povedomé? Nebude to náhoda. Úplne rovnaké by mal mať samotný Strange v pripravovanej snímke Doctor Strange! Evidentne sa nám odkryl pôvod jeho síl a seriálové univerzum nás má pomaly pripraviť na príchod magickej sféry. Možno nám druhá séria Agent Carter ukáže deštruktívne následky tejto energie na obyčajných jedincoch. Vieme už, že SHIELD v minulosti robil experimenty s energiou Darkforce na ľuďoch. Dôkazom je predsa Marcus Daniels a.k.a. Blackout (Agents of SHIELD – S01:E19).

Marcus_Daniels_Blackout_agents_of_SHIELD
Blackout/Marcus Daniels (zdroj: screencrush.com)

Vyzerá to tak, že seriály si nás predvaria a film Doctor Strange nám potom ukáže, že práve Strange bude ten, kto túto energiu dokonale ovládne.  Vyzerá to naozaj zaujímavo! Sledujte nás naďalej!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

 

(zdroj: comicbook.com/marvel.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
21 ⁄ 7 =