DS9 – Too Long a Sacrifice – Komiksový návrat obľúbenej stanice

IDW nedávnym vyhlásením určite potešila všetkých fanúšikov Star Treku a konkrétne vesmírnej stanice Deep Space Nine. Štvordielna miniséria Too Long a Sacrifice by mala byť ladená ako noirový triler a hlavnou postavou bude Constable Odo. Pôjde o prvý DS9 titul po takmer desiatich rokoch.

Sériu napíšu David Tipton a Scot Tipton, ktorí sa Star Treku venujú dlhodobo. Greg Scott (Gotham Centra) sa postará o kresbu.

„Príbeh bude zasadený do veľmi problematického obdobia počas Dominion War. Too Long a Sacrifice ukazuje stanicu v týchto ťažkých časoch, keď bude zároveň čeliť sérii na prvý pohľad neriešiteľných teroristických útokov,“ vyjadril sa David Tipton. „Uvidíme temnejšiu stranu života na stanici. Odo bude viesť vyšetrovanie, počas ktorého bude čeliť zúfalým podmienkam a bude potrebovať nových a občas neočakávaných spojencov. Na zastavenie útokov bude tiež potrebná neobvyklá taktika.“

„Som naozaj nadšený, že budem tráviť čas s posádkou DS9,“ vyjadril sa kreslič Greg Scott. „Vždy som miloval Star Trek a neviem sa dočkať na kresbu týchto úžasných charakterov.“

Zošit Star Trek: Deep Space Nine – Too Long a Sacrifice #1 bude dostupný 29. apríla 2020. Fanúšikovia sa môžu tešiť na cover A od Ricarda Drumonda, cover B, ktorý bude pozostávať z fotografie a špeciálny cover pre predajcov nakreslí J. K. Woodward (Star Trek: The Next Generation).

Star Trek: Deep Space Nine—Too Long a Sacrifice #1

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
12 ⁄ 3 =