Defenders sú ako sud pušného prachu!

Napriek tomu, že posledný seriál z dielne Netlfixu, Iron Fist, bol prijatý rozporuplne, je jasné, že si toto univerzum stále drží vysoký štandard. Vzorec, ktorý fungoval pri budovaní MCU, sa využíva aj v seriálovej podobe a pri pohľade na najnovší trailer k tímovke Defenders sa dá tušiť, že to bude opäť jackpot. Trailer jasne naznačil, akým spôsobom sa prepoja cesty už známych hrdinov a že ich tím bude mať iskru a silu parného valca. Nebude to ale trochu veľké sústo? O tom môžeme len špekulovať. Daredevil mal dianie vo svojej línii štandardne košaté. Interakcia medzi Lukom a Jessicou fungovala bez najmenších problémov. Ak sa do toho vhodne zapojí Iron Fist, ktorý v poslednej dobe medzi fanúšikmi nemá na ružiach ustlané, a predostrie sa zaujímavá hrozba/záporák, môže to fungovať.

Ak neviete vydržať do premiéry Defenders, ktorá je plánovaná na 18. augusta, začnite sledovať Twitter účty jednotlivých seriálových postáv. Ich doťahovanie fakt stojí zato.

 

Zaujímavosť: Tím Defenders sa na stránkach komiksu prvýkrát objavil v roku 1971 v zošite Marvel Feature #1. Členmi tímu boli vtedy Namor, Hulk, Silver Surfer a Doctor Strange.

 

 Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách. A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
27 − 25 =