Fantastic Four 2: Dátum zrušený!!!

Štúdio FOX zrejme konečne dostalo rozum! Prvá časť Fantastic Four ešte ani nevošla do kín, a FOX už ohlasoval pokračovanie, a to 9.júna 2017. Pôsobilo to dojmom, že sa dočkáme kvalitného reštartu značky (ktorý si F4 zaslúži). Pravda však bola iná. Dostali sme zlepenec režisérskej vízie s narýchlo zostrihanou verziou štúdia.

Mám pocit, že ani nemusím pokračovať, všetci veľmi dobre vieme, ako snímka dopadla. Avšak ani po tomto neúspechu FOX nezrušil pokračovanie. Teda až doteraz. FOX oficiálne odstránil snímku Fantastic Four 2 zo svojich plánov. Čo to však znamená? Buď FOX len odsunul dátum,  aby získal viac času na to, čo so značkou robiť, alebo to definitívne vzdal (poprosil by som, vrátiť práva Marvelu).

Ja mám z tohto rozhodnutia radosť. Nechce sa mi veriť, že štúdio, ktoré spravilo perfektných X-menov (a to nehovorím o tej bombe čo dostaneme budúci rok), nám zrazu naservírovalo takýto nepodarok. Uvidíme teda, ako to celé dopadne. Možno dostaneme ďalší reštart (Peter Jackson by mohol, nemá akurát práva na ďalšieho Tolkiena). Možno, sfilmuje dvadsaťstranový komiks na štyri dvojhodinové filmy a bude tam aj Legolas (koho zaujíma, že v predlohe nebol!).

Ale vážne! Ja dúfam, že FOX už nič točiť nebude a práva sa vrátia Marvelu! Aké sú vaše názory?? Bude v ďalšom pokračovaní Thing žena a zvyšní členovia každý inej rasy, vierovyznania a štátnej príslušnosti?

hulk_vs_thing
Možno raz uvidíme aj takúto scénu! (zdroj: marvel.com)

(zdroj: fox.com)

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

4 thoughts on “Fantastic Four 2: Dátum zrušený!!!

 • 29. januára 2016 at 15:27
  Permalink

  Avangers vs F4? Vedel by som si predstavit…

  Reply
  • 29. januára 2016 at 17:23
   Permalink

   Ty možno áno, dokonca aj ja, ale štúdia ktoré vlastnia postavy určite nie. Dohoda medzi FOXOM a MARVELOM je podľa mňa dosť nereálna. Takže na plátne skôr nie, ale zato na stránkach komiksov si to vynahradiť vieš. 🙂

   Reply
   • 29. januára 2016 at 21:02
    Permalink

    V ktorom komixe si porovnali sily?

    Reply
    • 30. januára 2016 at 18:10
     Permalink

     V celej histórii Marvelu toho bolo viacej ale napríklad taký Hulk s Thingom si sily porovnali už viackrát a nie vždy to bolo také jednoznačné. Ale ak ta zaujímajú „tímové porovnávanie síl“ tak určite skús sériu Civil War alebo Avengers vs X-Men 😛

     Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
27 ⁄ 9 =