Fantastické zvery hlásia návrat do Rokfortu!

Nech už vás snímka Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastické zvery a ich výskyt) očarila alebo nie, jej pokračovanie je nedočkavo očakávané! Návrat do magického sveta J. K. Rowlingovej si pre nás pripravilo hneď niekoľko veľkých prekvapení.

Už po odhalení názvu tohto pokračovania, Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny), bolo jasné, že pôjdeme viac do hĺbky vzťahu medzi samotným Grindelwaldom a Dumbledoreom. Odvtedy však prešiel nejaký čas a Warner Bros. bol skúpy na akékoľvek informácie či zábery. To sa však, ako mávnutím čarovného prútika, zmenilo! Prvý teaser trailer je na svete a už prvé sekundy nás zaviedli do Rokfortu! Okrem toho to vyzerá, že príbeh bude omnoho temnejší ako jeho predchodca a veľmi pravdepodobne sa budú riešiť aj Dary Smrti, ktorých symbol sa ukazuje v novom teaser traileri a fanúšikovia ho našli aj v logu samotného filmu!

Dary smrti? (zdroj: tumblr.com)

Za réžiou snímky stojí opäť David Yates (Fantastic Beasts and Where to Find Them, posledné štyri filmy zo série Harry Potter), o scenár sa postarala samotná autorka kníh J. K. Rowlingová a čo sa týka hereckého ansámbla, vo filme uvidíme Juda Lawa (Dumbledore), Johnnyho Deppa (Gellert Grindelwald), Eddieho Redmaynea (Newt Scamander), ale aj Katherine Waterston (Tina Goldstein), Alison Sudol (Queenie Goldstein), Dana Foglera (Jacob Kowalski), Ezru Millera (Credence Barebone), Zoë Kravitz (Leta Lestrange) či Carmen Ejogo (Seraphina Picquery).

Film Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny uvidíme v kinách už 15. novembra 2018!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
27 ⁄ 9 =