Rok 2018 v znamení X-Menov

Dnes sa už stáva trendom rezervovať si lukratívne dátumy filmových premiér aj niekoľko rokov dopredu (viď Marvel Studios). Má to svoje výhody napríklad pre menšie, no napriek tomu kvalitné snímky. Tvorcovia totiž dostanú jasnú správu, že sa majú pratať preč z tohto obdobia, keďže kvôli očakávanej konkurenčnej snímke hrozí nízky zárobok. Taktiež my fanúšikovia vieme, načo sa to vlastne môžeme tešiť!

Po vzore štúdií Marvel a Warner Bros. odkrylo dátumy, spolu s názvami snímok, aj štúdio 20th Century Fox. Neoznámilo však dátumy do ďalších dvoch dekád, ale „len“ na rok 2018. Na naše prekvapenie sa budúci rok chystajú až tri filmy z univerza X-Menov!

Ambiciózna snímka New Mutants sledujúca mladý tím mutantov, o ktorom sme si písali TU, má stanovenú premiéru na 12. apríla 2018. V poradí druhou snímkou bude pokračovanie papuľnatého žoldniera Deadpoola, ktorému budú sekundovať oficiálne potvrdení Thanos Cable a Domino. Štúdio stanovilo pokračovanie na 1. jún 2018. Celú X-Menovskú jazdu zavŕši film X-Men: Dark Phoenix, ktorá do kín vstupuje 2. novembra 2018.

Čo sa týka podtitulu poslednej snímky, je prinajmenšom malým prekvapením, aj keď po filme Apocalypse sme to mohli tak nejako čakať. Prekvapenie nastalo v tom, že sa pôvodne špekulovalo o podtitule Supernova. Čo sa týka obsadenia, tak v roli Jean Grey sa môžeme opäť tešiť na Sophie Turner, ale potvrdený bol aj James McAvoy ako Profesor X. Čo sa však týka zvyšku pôvodného hereckého obsadenia, to zatiaľ potvrdené nie je. Môžeme však predpokladať, že je to len otázka času. Tešíte sa na „X-menovský rok 2018″ alebo ste na toto univerzum už zanevreli?

(zdroj: movieweb.com/cosmicbooknews.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
4 + 3 =