Funtastic má nový web!

Je to jedinečný pocit, keď človek vojde do svojej obľúbenej predajne. Keď môže hneď po vstupe pohľadom preskenovať sortiment a hľadať drobné odchýlky od poslednej návštevy. Nasleduje rozhovor s človekom, ktorý sa vyzná a návštevník cíti, že takto je to správne a že práve tu sa cíti dobre. Posledné obdobie však práve týmto zážitkom nepraje. Pravidelní návštevníci však chcú ostať so svojim obľúbeným miestom v kontakte. Chcú vedieť, čo je nové a samozrejme, chcú pravidelne zásobiť svoju knižnicu, ktorá rada popiera priestor a realitu, ako ju poznáme – lebo vždy sa tam zmestí ešte aspoň jedna kniha. Na všetky tieto účely slúži e-shop, ktorý Funtastic samozrejme mal. Avšak teraz prichádza s upgradeom, ktorý udrie do očí. Prečo práve teraz a čo nové na ňom nájdeme sme sa opýtali Mareka Hajnoviča z Funtasticu, ktorý tento krok vpred zastrešuje.

Multiverzum: Prečo ste sa rozhodli vylepšiť e-shop práve teraz? Prispela k tomu aj aktuálna situácia?

Marek Hajnovič: E-shop je pre náš obchod virtuálnym výkladom. Pri pohľade naň si vždy dokážete nájsť niečo, čo vás zaujme. Naša webová stránka s nami pomaly vyrastala už od vzniku samotného Funtasticu a dovolím si povedať, že dospela do “veku”, v ktorom si zaslúži nový vzhľad a prispôsobenie sa aktuálnej dobe. Situácia, v ktorej sa všetci nachádzame, nás vo väčšej miere núti komunikovať so zákazníkmi cez e-shop a to bolo pre nás posledným impulzom na vykonanie tejto zmeny.

MV: Čo sú hlavné zmeny oproti starej verzii?

MH: Najzákladnejšou zmenou je vzhľad samotný, ktorý je hlavne modernejší a intuitívnejší pre zákazníka samotného a jeho orientovaní sa na našom e-shope. Ďalšou dôležitou zmenou je responzivita – prispôsobenie sa pre mobilné zariadenia a tablety. Takúto možnosť stará verzia neumožňovala.

MV: Je to definitívna podoba, alebo sa môžeme tešiť aj na nejaké ďalšie novinky?

MH: Na teraz ide o definitívnu podobu, no nie je vylúčené, že sa v budúcnosti pohráme s kategorizáciou tovaru pre ešte lepšie vyhľadávanie. Čo sa týka ďalších noviniek, tak spolu s novým vzhľadom e-shopu spúšťame aj instagram, ktorý každému odporúčam navštíviť. K spusteniu nového vzhľadu stránky a instagramu budú prebiehať akcie a súťaže, ktoré určite oslovia našich fanúšikov a zákazníkov.

Na záver už neostáva nič iné, iba dodať, že je nutné v týchto ťažkých časoch podporiť svojich obľúbených predajcov a tak neváhajte a hor sa do nového e-shopu. 😉

 

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
5 + 2 =