Furiosa bez Charlize Theron

Po veľmi pozitívnom prijatí filmu Mad Max: Fury Road a po až nečakanom úspechu na Oscaroch si fanúšikovia vcelku oprávnene pýtali pokračovanie. Keď sa objavila správa, že Furiosa, ktorá v istom zmysle zatienila aj samotného Maxa, dostane spin-off, vyzeralo to skvele. Fanúšikov však veľmi rýchlo schladila správa, že už sa nepočíta s Charlize Theron. V origine tejto postavy sa totiž ráta s inou, výrazne mladšou herečkou.

Furiosa má podľa režiséra Georga Millera veľmi zaujímavý origin a diváci ho budú môcť konečne vidieť. Warner Bros. už začal s produkciou a film tak získava prvé kontúry. Do hlavnej úlohy by mala byť obsadená herečka Anya Taylor-Joy, ktorú sme mohli vidieť napríklad vo filmoch Split (2016), Glass (2019) alebo The VVitch (2015). Nesmieme samozrejme zabudnúť na komiksovku The New Mutants (2020), kde stvárnila Illyanu Rasputin. Ďalším zaujímavým kastingovým ohlásením je herec Chris Hemswort, ktorého asi netreba predstavovať. Marvelovský Thor, ktorý zaujal aj v akčnej Netflixovke Extraction (2020), dodá filmu tak potrebnú „hviezdnu silu“. Posledným menom, ktoré sa s filmom spája, je Yahya Abdul-Mateen II, ktorého hviezdny moment prišiel v komiksovke Aquaman (2018), ale vidieť ste ho mohli aj v horore Us. Do budúcna s ním rátajte v horore Candyman, respektíve v pokračovaní Matrixu.

Anya Taylor-Joy ako Illyana Rasputin

Na režisérskej stoličke ostáva George Miller, ktorý spolu s Nickom Lathourisom napísali scenár. Zopakovala sa tak spolupráca z filmu Mad Max: Fury Road. Do tímu bude patriť aj produkčný dizajnér Colin Gibson, strihačka Margaret Sixel, zvukár Ben Osmo a maskérka Lesley Vanderwalt. Každý z menovaných dostal za prácu na Fury Road Oscara.

Mad Max: Fury Road

Nič viac prezradené nebolo. To, či sa tešiť alebo nie, sa ukáže podľa ďalších zverejnených informácií.

Drackula

Beneath this mask there is more than flesh. Beneath this mask there is an idea, Mr. Creedy, and ideas are bulletproof. (V for Vendetta)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
21 + 8 =